Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Anthem vagy Battlefield V?

Anthem vagy Battlefield V?

Figyelt kérdés
Az új videókártyámhoz kiválaszthatom ezen játékok valamelyikét. Az Anthem még nem jött ki és egy kicsit tartok is tőle, mert EA... A BFV-ről meg sok a rossz vélemény. Szerintetek?

2019. jan. 27. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen az Anthem és add el a kulcsot, mielőtt bukik a játék.
2019. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na igen ez a legtisztább. BF V-el el lehet amúgy szórakozni, az Anthem meg azért veszélyes mert tulajdonképp ugyanaz mint a Destiny széria, és az EA sem kevésbé pénzéhes, szóval valszeg jön majd hozzá két tucat kiegészítő stb, és az alapjáték kb semmit sem fog érni pár hónap múlva.
2019. jan. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem akarod eladni egyiket sem, akkor a Battlefield V. Anthemezni akarsz akkor ingyen letöltheted a Warframet. Eddig akiket néztem, hogy tolták az Anthemmel mindenki azt mondta lényegében csak egy gyenge, fizetős Warframe, és nem, nem Warframe rajongók mondták ezeket.
2019. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Anthem. Nem kell eladni, szerintem nem lesz rossz. Mondjuk nem venném meg teljes áron, de ha kapod aktiváld be.
2019. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Anthem. Jelenleg a legjobb játék a piacon.
2019. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

@3 Attól, hogy a sok hülye ezt meg azt mond, nem lesz igaz. :-)

A warframe egy gagyi destiny. Az anthemben érzed a súlyát a dolgoknak, nem a borkenOPmégnemnerfelt fegyókkal állsz egyhelyben és farmolsz (mert WF-ben mást nem lehet csinálni, content nulla), van története, gyönyörű grafika, teljesen más irányítás stb.

2019. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként meg fizess elő a prémium origin accessre, és mindkettővel tolhatod most azonnal... :D
2019. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!