Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A S. T. A. L. K. E. R. -...

A S. T. A. L. K. E. R. - Clear Sky-t szeretném letölteni. Az előző, amit letöltöttem, a patch rárakása után nagyon akadozik. Ha valaki tud egy olyan linket, ami jól működő játékot tartalmaz, megosztaná velem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h a letölött játék volt a hibás. Sztem töröld le az egészet, tedd fel újra, és ha patch nélkül nem akadozik akkor a patch a hibás. Ha anélkül is akadozik, akkor két lehetőség van, vagy a géped nem elég erős a játékhoz, vagy tényleg a játék a rossz. Utóbbi esetben érdems újra letölteni, és olyan torrent fájlt tölts le, ahol melette a kommentekben írják, hogy az tuti műxik. (linket nem tok adni, mert nincs meg az a játék, még soha nem tölöttem le)
2008. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már próbáltam újrarakni, a patch nélkül viszonylag jól megy.

Két gépen is próbáltam, mindkettő alkalmas a játék jó minőségű futtatásához. A gond az, hogy akárhonnan leszedett patch felrakása után, a játék játszhatatlan. Ez a patch viszont olyan javításokat tartalmaz, hogy nélküle nincs értelme játszani.

Namost, a netem nem valami gyors, és a torrent nem az erősségem, ezért ha valaki mégis tud egy linket adni, azt megköszönném.

2008. nov. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!