Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor ér már véget ez a...

Mikor ér már véget ez a Fortnite őrület?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet holnap, lehet 5 év múlva, nehéz megmondani.

Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele, feleslegesen ne idegesíted magad. Engem a sok csak multi játék bosszantott, de simán nem játszom olyanokkal és gond megoldva.

2019. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Mikor ér már véget ez a Fortnite őrület szidás? Nem unjátok már? Nem tetszik, nem kell vele foglalkozni. Soha nem játszottam vele, mert nem érdekel. Mégis miért zavarja minden második ember pofáját, hogy valaki valamit élvez?
2019. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem, hogy ez miért zavar bárkit is.
2019. jan. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Azért zavar sokunkat, mert sajnos már nem tud az ember elmenni mellette és mindenhol a pofánkba tolják. :D Nem tudsz olyan videójátékokkal foglalkozó oldalt találni, ahol ne lenne legalább naponta 1 fortnite hír, miközben másról nem számolnak be.


Kérdező: hát mivel a mafia a kryptovalutáról átszállt a Fortnite coinjára, így jó sokáig életben fogják tartani a játékot.

2019. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Akkor keress minőségibb oldalat, ahol nem csak a Fortniteről van szó. Azt meg már végképp nem értem miért zavar, hogy naponta lehoznak 1 darab Fortnite hírt. Végiggörgetsz rajta, mert nem érdekel és ott van 50 másik nem Fortniteval kapcsolatos dolog. Én személy szerint sokkal jobban utálom ezt a Fortnite ellenes hisztit, amit egyesek le tudnak rendezni, mint magát a játékot. Nagyon nagy divat lett ez a hipszterkedés manapság.
2019. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

1. Több videójátékkal foglalkozó oldalt is követek, egyiken se tudok elmenni úgy, hogy ne dobnának a pofámba Fortnite hírt.

2. Azért, mert míg a Fortnitenál arról is beszámolnak lassan ki milyen emoteot használ, addig más játékkal alig hajlandóak foglalkozni. Attól, mert videójátékkal foglalkozó oldal/újság a pártatlanság ugyanúgy elvárható.

3. Nem tetszik a Fortnite ellenes hiszti? Köszönd meg akkor a videójátékos magazinoknak, hogy nem tudnak mással foglalkozni lassan. Bocs má, hogy sokunknak tele van a töke azzal, hogy már lassan mindenhol a pofánkba nyomják a játékot.

2019. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
2 videójátékokkal foglalkozó oldalat követek. Egyiken van 1 darab Fortnite hír, a másikon meg jelenleg semmilyen Fortnite hír nem olvasható. Mint már írtam, keress minőségibb oldalat.
2019. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
De rá kell kattintani vagy mi? Ha nem érdekel egy hír, akkor egyszerűen nem megyek rá...
2019. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon remélem hamar véget ér. Sokan nem értik miért érdekel olyanokat akik nem szeretik. De egyébként itt nem csak erről van szó, sokkal inkább arról is, hogy az egész játékipar átalakul tőle. És nem a legjobb irányba.
2019. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Ez a baj, hogy egyáltalán baromira nem értitek. :D Hiába nem kattintok rá, ha a pofámba tolják a játékot mindenhol, ahelyett, hogy más értelmesebb videójáték hírekkel foglalkoznának. :D
2019. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!