Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Incredible Adventures of...

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne pár kérdésem az alábbi játékkal kapcsolatban.


1. Azt olvastam hogy a Final Cut az tartalmaz mindent a 3 részből(történet,itemek,stb), ez igaz?


2. Amennyiben az 1. válasz igen volt akkor a történet vezetését hogy oldották meg a játékban? Mintha csak elkezdeném az első részt és ha azzal történetileg vége egyből jön a 2. rész(átvezetőkkel vagy anélkül) vagy kis pihenőt kapunk ha 1. rész story-jának végére értünk és utána kezdjük a 2.-at vagy így a 3 rész történetét hogy kell elképzelni most hogy "egybegyúrták" őket?


3. olvastam olyat is hogy a skillek/perkek bármikor újraoszthatóak ingyen meg azokat is átszabták valamennyire. Ez mennyire igaz?


4. Végül utolsó kérdésem. Hogy járok jobban? Ha külön külön megveszem mind a 3 részt(+dlc-ket ha van) vagy ha csak a Final Cut-ot veszem meg? Illetve még hogy a Final Cut tartalmazza az alap játékokon kivül a dlc-ket is? Továbbá ha a Final Cut-ot veszem akkor a másik 3-at is megkapom steam-en vagy csak a Final Cut-ot? Mivel olyat is olvastam hogy akiknek mind a 3 rész megvan azoknak a Final Cut ingyenesen lett elérhető(nem tudom ez mennyire igaz).


Előre is köszönöm a normális és értelmes válaszokat.



2019. jan. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Final Cut az lényegében a 3 játék egyben. Már régen játszottam, de ha jól tudom, akkor egyből jön 2. és a 3. rész. A játék amúgy is egymásra épít, nem különböző történeteket dolgoz fel.

3.ra nem tudok válaszolni.

Szerintem a Final Cut a jobb. De ha megveszed, nem kapod meg a másik 3 játékot. Elején, amikor ez megjelent akkor volt ez az akció, hogy ha megvolt mindhárom játék, akkor megkaphattad a Final Cut verziót is, de az már nem érvényes.

2019. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor folyamatosan zajlanak majd az események. De azért kiírja hogy az 1. rész story-jának vége vagy csak simán jön a 2. rész story-ja ha az 1. rész készen van?


Így már értem. Akkor az már rég nem aktuális, köszönöm. Akkor marad a Final Cut megvétele.


Illetve a Dlc-kröl nem szóltál. Azok is benne vannak vagy...?

2019. jan. 29. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Abba benn van minden ami tartalom kijött a játékhoz, sőt, több mint ami külön külön volt a 3 játékban.
2019. jan. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :)
2019. jan. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!