Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Élvezhető a Witcher 3 szotrija...

Élvezhető a Witcher 3 szotrija az előző részek végigjátszása nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A könyveket olvastam, azt hallottam, hogy A tó úrnőjét viszi tovább lényegében a Witcher 3 és nem szükséges hozzá az előző két játék.

Ez igaz? Mit ajánlatok?



2019. jan. 31. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon képben akarsz lenni, akkor érdemes a ki vinni az első részétől, nem halsz bele, ha most az elejétől kezded!
2019. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tó úrnőjét a Witcher 1 viszi tovább, a későbbi játékok pedig azt a történetet folytatják. Geralt a Witcher 1-ben elveszíti az emlékeit, majd visszakapja őket a Witcher 2-ben, ezzel új életcélra tesz szert, megtalálni Yennefert és Cirit, ami a Witcher 3 története.
2019. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző két rész végigjátszásával teljesebb képet kapsz az egész történetről és az egyes karakterekről. De nélkülük is teljesen érthető és élvezhető a harmadik rész. Ha jól emlékszem maga a játéksorozat öt évvel a könyvek után kezdődik. Szóval közvetlenül az első witcher játék "folytatja" A tó úrnőjét. Én azt tanácsolom, ha van kedved, időd és energiád, akkor játszd végig az egészet. Ha nincs, nyugodtan vágj bele a harmadikba.
2019. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!