Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak csak Star Stable-el...

Vannak csak Star Stable-el foglalkozó Youtube csatik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani MAGYAR youtubereket, akiknek CSAK Star Stable-ös videóik vannak/azzal foglalkoznak, híreket tesznek fel/segítenek a játékban ilyesmik?

Most kezdtem el a játékot és még nagyon kezdő vagyok (de nagyon élvezem!!) és néznék róla videó formájában több infót, segítségeket.


Köszönöm szépen!



2019. febr. 1. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

ha van ilyen, akkor valószínűleg a megelelő keresési kulcsszavakkal (pl. Star Stable, hírek, gameplay, stb) megtalálod őket a YouTubeon. ha valaki kifejezetten csak ezzel foglalkozik, annak a videóit valószínűleg megtalálja a kereső. ha annyira nem foglalkozik a videóival, csatornájával, hogy a kereső megtalálja, akkor meg úgysem csinál annyi vagy annyira érdekes tartalmat, hogy érdemes legyen miatta nézni...


viszont ha csak magyar nyelven keresel, azzal elég sok mindenből kizárod magad, inkább tanulj meg angolul, úgy sokkal több hasznos tartalomhoz férhetsz hozzá

2019. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Melissa33 válasza:

Az előző válaszoló nem érti a kérdést :D

Vannak Youtubeon Xillu. csatiját ajánlom én azt szoktam nézni, de jó még Lorett, BellAli és Amarilla világa

2019. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2019. febr. 8. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
én még zsanett nightstormot tudom ajánlani :)
2019. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En Lorett-et tudnam ajanlani. O egy nagyon jo videos szerintem ebben a temaban.❤️❤️
2019. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. máj. 9. 00:22
 7/7 anonim válasza:
Én is Lorettet ajánlanám
2021. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!