Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz hogy a world of tankssal...

Igaz hogy a world of tankssal egyre kevesebben játszanak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Bar igy is van eleg jatekosa, hacsak a Wg nem kovet el meg tobb baklovest.
2019. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
milyen baklövést követett el? bocs ha alap dolgot kérdezek de wotozok
2019. febr. 3. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Az arany lőszer például, teljesen feleslegessé tette a páncélt az esetek 90% ban.


A másik az új ágakban lévő tankok.Például az olasz. Kegyetlen OP az auto loader rendszere.


A harmadik dolog pedig a történelmi hiteltelenség, ami szemet szúró. Még az olyan tankok amelyek csak papíron léteztek benne van a játékban nem olyan gáz de hogy olyan felszerelések is vannak amik nem leteztek az gond.

Például ott van a tigris tank, párduc, vagy t34-es esete. A valóságban szuper tankok voltak, főleg a páncélvédettség terén voltak kiemelkedőek. Emellett a játékban papírtanknak vannak kategorizálva.


A valóságban például nem történt olyan hogy egy tigrist szemből egy sherman át tud lőni a játékban mégis ez a helyzet, de lehetne még sorolni.

2019. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baklövés, hogy egyre jobban próbálják átterelni a freemium felé a játékot. Játszottam még nagyon az elején, akkor is volt már egy-két prémium tank, de közel se ennyi, mint mostanában toltak ki és nem olyan erősek voltak, simán felvették az ingyenesen megszerezhető tankok a versenyt velük.

Az esport részét megse említem, az kb. haldoklik. Amiatt is játszanak jelentősen kevesen vele.

2019. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
OP prémium tankok, power creep, az ebből következő botrányos balance miatti elviselhetetlen matchmaking, erősen P2W modell, gold spammelő reroll unicum idióták, közösség kéréseinek leszrása.
2019. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt megse említettem, hogy mikor te kapsz ideiglenes kitiltást, mert pár hülyegyerek fogja és azzal szórakozik beáll eléd, te véletlenül eltalálod és máris a bejelentkezőképernyőn találod magadat.
2019. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3: Soha senki sem állította, hogy a WoT egy hiteles történelmi-technikai szimulátor lenne.
2019. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Bizony, gyertek át a War Thunder-be! Nem erősebb a prémiumos, nincs papírból a páncél, és elég jó az erőegyensúly a különböző tankok között.
2019. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 2012-ben kezdtem el első karimat.. bot is voltam vele max 400wn8am volt.. az újabb amit 2014-ben regiztem van kb 20 ezer meccs.. mai napig ha úgy van leülök és wotozok engem nem érdekelnek a trollok persze van olyan ha beállnak eléd de sok ezer meccse nem volt ilyen hogy direkt vagy hogy az hosszú ideig akadályozott volna.. olyan is volt hogy type 5 szakasszal kilőttünk egy csapattársat valóban. gold lőszer miatt már nem tudom miért sír mindenki ennyi év alatt hozzá kellett volna szokni te is ugyanúgy tudod spamelni a goldot mint ahogy más.
2019. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!