Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt ez a régi és...

Melyik volt ez a régi és BAROMI jó PC játék?

Figyelt kérdés

A lényege az volt, hogy dobozokat kellett lerakni, olyan igazi fa ládákat, talán szörnyek voltak akik lőttek rád, de ez nem is lényeges, csak valamik. Nyilván ha lelőnek, hozzád érnek meghalsz, talán csak úgy tudtad ezt elkerülni, hogy kizárod őket a doboz lerakásával. De ha saját magad is körbe raktad kétoldalról megint meghaltál. Ez volt a sava borsa, tök jó ilyen logikai, ügyességi játék volt, hogy hogy rakjam le úgy a dobozokat, hogy meg se halljak, legyen még lehetőségem továbbmenni, aztán valahogy megcsináljam az adott pályát, most arra már nem is emlékszem, hogy lett pontosan elérve a cél. De a kép ki volt merevítve egy pályán, 2D-s volt, kb olyan kinézetű volt, mint a bonkheads, mi amellett játszottuk sokat, kb. hasonló korú is lehet, az '98-as. 3 karakter közül lehetett választani, ezek ilyen összenyomottak, aprók voltak, volt egy lány, fiú és egy ilyen ősemberszerű férfi. Talán multiplayerbe is lehetett játszani, mi Pocket Runnernek hívtuk, de úgy látszik nem az volt az igazi neve, mert erre nem találtam soha semmit erről a játékról.


Nagyon megköszönném, ha valaki ezt megmondja, talán még játszott más is ezzel. De aki tudja próbálja ki, én nem értem miért nem ilyen játékokat csinálnak, valamint, hogy egy youtubeon is megnézek '90-es évekbeli játékokról videókat és nem ezt mutogatják, hanem ilyen állatos kártyákat kártyákat légycsapóval lecsapóst (mindig 1 adott a fajtát kell), vagy hasonló ötlettelen gagyiságokat. Ebben a játékban minden megvolt, izgalom ügyesség, stratégia, gondolkodtatott, feszültséget gerjeszett, és volt egy komplex és magával ragadó világa ahhoz képest, hogy nyilván nagyon egyszerű volt a kivitelezés a maiakhoz képest. De én rosszul vagyok tőle, hogy olyan játékok vannak, ahol egyetlen dolgod, hogy lődd a szörnyeket.



2019. febr. 10. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!