Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Ha a microsoft oldalarol megveszek egy jatekot akkor az xbox-ra es win-re is elerhetove valik? Van ilyen?

Xbox-os vagyok, de van egy jatek (Darksiders 2) amit szeretnek gepen folytatni majd.

Hogyha nem lemezesen, hanem online veszem meg van arra lehetoseg, hogy mind ket platformon hasznalhato legyen? Vagy ilyen nincs?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox, Xbox One, játék, Darksiders 2, Darksiders II Deathinitive Edition

febr. 12. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok

Nincs. Bár létezik ilyen játék (Forza 4 pl) de nagyon limitált számban.

[link]

"Telepítés

Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra és egy Windows 10-es PC-re, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve. "

Viszont Darksiders 2-nél.

[link]

"Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve. "

Szóval a D2 vásárlásához sajnos nincs ilyen opció.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt!

# 2/3Időpont febr. 12. 19:30 Privát üzenet

Itt vannak az ún. Play Anywhere játékok, amiket digitálisan megvéve tolhatsz XBox-on és Win10-en:

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha, én megveszek egy DLC-t x Ft -ért akkor az működik letöltött és egyaránt feltelepített játékok esetében is?
League of Legendsben lehet olyat, hogy feltöltök a saját karakteremre rp-t és egyik barátomnak megveszek egy saját boltban leértékelt skin-t? (Az Ő saját boltjából) (Azért a...
A Gorza Horizon 3-ba ha megveszek egy auto pack-et (pl:allstars pack) abból csak 1 autó lesz ingyenes a garázsomba?
Ha Steamen megveszek egy játékot kijátszom, de később feltételezhetően felszeretném venni ahogy végigviszem és letörlöm illetve újra rakom akkor teljesen elölről tudom kezdeni a...
PS-re minden játékot amit megveszek, fel tudom telepíteni, és onnantól kezdve nem kell a lemez?
Ha megvan a Sims 4 alapjáték (letöltve), és megveszek egy kiegészítőt hozzá, akkor az úgy működni fog? Vagy az alapot is meg kell venni akkor?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!