Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol néha be a csgo?...

Miért laggol néha be a csgo? Többi lent

Figyelt kérdés

A gépem megvan hozzá (i3 7100,gtx 1050ti,8gb ram) és a net-em is (100mb/s). Alapból jól fut a játék,de fél vagy egy percenként laggol egy nagyot. Más játékkal nincs ilyen probléma. még akkor is akad egy pillanatra amikor valaki ráfest a falra.

Videokártya driver legfrissebb, és tudtommal a többi driverral sincs probléma.

Próbáltam újratelepíteni is, nem oldotta meg.

A segítséget előre is köszönöm!



2019. febr. 13. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
SSD vagy HDD van a gépben? A HDD lassú, ha a játéknak hírtelen kell valami ami eddig nem volt a memóriában, megakad míg be nem olvassa.
2019. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van ssd is, de a hdd-re van telepítve
2019. febr. 13. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

a nagy akadás adattároló vagy cpu limit limitre jellemző.

MSI Afterburner-nek van elemző funkciója, kirakja a képernyőre mi mennyire van leterhelve, milyen hőfokok vannak stb, azzal nézd meg akadáskor nem ugrik-e meg a processzor kihasználtság.

Ezen túlmenően áttelepítheted SSD-re is, az is lehet segít.

2019. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt elfeljtettem leírni hogy eddig ment rendesen, nem rég kezdte el csinálni ezt

2019. febr. 13. 13:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Átraktam ssd-re, megnéztem msi afterburner-rel, + reseteltem a beállításokat.

A proci stabil 50-52 fok, gpu stabil 55 fok, egyik sem pörög 100%-on.

Amikor a lagg van olyan, mintha elmenne a net egy pillanatra(net graph-ba kiakad a ping, majd vissza lemegy normálisra).

Router nélkül is csinálja.

2019. febr. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!