Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az Asetto...

Mi a véleményetek az Asetto Corsa-ról? Tényleg olyan realisztikusak az online versenyek?

Figyelt kérdés

Csak olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akinek megvan a játék és online is játszik.

Youtuben láttam egy videót, és a csávó mesélte hogy ő verseny bíró, tehát bármi ütközés vagy hasonló dolog van, azt vissza tudják nézni és el tudják bírálni. Kemény versenyek vannak, bajnokságok.

Ajánljátok ezt, ha billenytűzettel fogok játszani?



2019. febr. 14. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem játszom online, de ez egy szimulátor játék. Ebből az következik, hogy billentyűzettel semmiképpen nem ajánlott játszani vele, különösen nem online - képzeld el, milyen esélyekkel fogod felvenni a küzdelmet a szuperkormányokkal szemben :-) Legalább egy szerencsétlen kontrollerre ruházz be.
2019. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!