Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri beszereznem egy xbox...

Megéri beszereznem egy xbox kontrollert?

Figyelt kérdés

Autós játékokat játszok, leginkább forza horizon, motorsport.

Jelenleg billentyűzettel játszok. Ad annyi előnyt, játékélményt hogy megérje vegyek egy xbox kontrollert?



2019. febr. 14. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát autós játékhoz biztos nem kontroller kellene (ami egyébként egy tök jó dolog), hanem kormány/pedál szett.
2019. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Autós játékhoz is sokkal előnyösebb a kontroller, már csak a fokozatos gáz/fék nyomás és a pontosabb kormányzás miatt is. Billentyűzeten csak azt érzékeli, ha lenyomtad, azt nem mennyire, ezáltal mindig teljes gázt nyom és a legkisebb ívben kanyarodik.
2019. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Kezd egyre röhejesebb lenni az oldal. Valaki próbál segíteni erre jönnek az unatkozó hülye gyerekek aztán lepontoznak mindent. Konkrétan most miért is lett lepontozva a válaszom? Én a billentyűzethez hasonlítottam a kontrollert (Mivel ez is volt a kérdésben), ahhoz képest pedig sokkal előnyösebb a kontroller autós játékokhoz. Egy szóval nem írtam, hogy egy kormány szettnél is jobb lenne (már ha egyáltalán ezért is lettem lepontozva). Bár ahogy nézem, azért az első válaszoló is kapott egy két lepontozást.
2019. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Szerintem igen
2019. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már külön autós játékhoz akarsz venni kiegészítőt jobb játékélményért, akk inkább kormányt és pedált vegyél már :D
2019. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 toki99 válasza:
Ha megvan rá a tőkéd akkor szerintem vegyél egy Logitech G29-et meg egy váltót hozzá. Nekem is van és fenomenális vele játszani
2019. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!