Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meddig leszek kék a World of...

Meddig leszek kék a World of Tanks-ben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nemrég a Paris nevű pályán a Pz. 1C-vel játszottam ahol két csapattársam meglőtt. Épp megvoltam állva egy bokorban hátha tudok passzívan spot-olni. Nem sokkal később a hátam mögött lévő két páncélvadász(Marder 2, Valentine AT) belém lőtt. A HP-mnak csak az fele maradt meg. Ekkor elborult az agyam és megsoroztam mind a kettőt. Ekkor kidobott a játék és azt írta ki, hogy a felhasználói fiók letiltva csapattárt megölése/megsebzése ok miatt és egy óra múlva játszhatok újra. Én beismerem, hogy meglőttem mind a két páncélvadászt de nem értem, hogy ők mért lőttek rám. Annyit még hozza tudok tenni, hogy ők egy magaslaton voltak ahol még véletlenül sem tudtak volna meglőni. Pláne, hogy nem is mozogtam, hogy a tűzterükbe rohanjak belé pont akkor amikor lőttek. Ha valaki meg tudná mondani, hogy meddig leszek kék annak örülnék mivel már látom a csatában a chat-an, hogy team killer meg stb. Előre is elnézést kérek a helyesírási hibák miatt és köszi a válaszokat is előre.

#World of Tanks #csata #bann #Csatapattárs megölése #Megsebzése
2019. febr. 15. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Link a csatáról:

[link]

2019. febr. 15. 19:19
 2/3 Brandon41 ***** válasza:

Ez nagyon sok játékossal előfordult, ezek alacsony szinten történnek meg a sok szerencsétlen balfácánok miatt. Magasabb szinten már ritkán szokott előfordulni.

Amúgy kb pár napig leszel kék, viszont azt csak te látod.

2019. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Abban igazad van, hogy pl. tier 10-ben nem tapasztaltam ehez hasonlót viszont volt rá példa, hogy kérte egy játékos, hogy menjek A-ból B-be spot-olni. Én nem mentem és ekkor meglőtt. Ja és köszi a választ.
2019. febr. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!