Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes & fidget-en ki jatszik?

Shakes & fidget-en ki jatszik?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a játékot, asszem nemzetközi világ 30-on, ha jól emlékszem, de ismerőseimnek erős karakterei vannak a magyar 8-on (s8), ezért arra mentem. Jelenleg is ennél vagyok (s8), és már gombát is vettem 1270 Ft-ért és egy perpillanat 33-as szintű harcosom van. Nagyon tetszik ez a játék, és költenék is néha gombára, de vannak aggályaim a játékkal kapcsolatban.


Nem tudom mennyire aktív ez a játék.

Mennyire aktiv ez a szerver amin vagyok? (s8) Magyar.

Érdemes ezen a szerveren pénzt költeni a játékra?


Nyilván nem több tízezres tételre gondolok, annyira nem vagyok kocka, de pl. havi egyszeri 1270 Ft-os sms 45 gombára szóba jöhet, ha eléggé aktív ez a játék ahhoz, hogy költsek rá.


Ismerőseim 2012-bem kezdték, akkor nagyon erős volt a céhük, de kb. 2-3 évig nem játszottak, most folytatják, azóta gyengült a céh, megelőztek néhányan.


Mi a garancia arra, hogy pl. ez a szerver még sokáig aktív lesz, illetve pontosan most mennyire aktív?


Ahogy ranglistát néztem, kb. a 2000. helyig látok nagy számban aktív játékosokat. Erre onnan következtetek, hogy odáig végig néztem szúrópróba szerűen sok játékost, és akiknek van 2-3 napos itala, vagy állata, az minden bizonnyal aktív. Onnantól lefele viszont elvétve vannak aktív játékosok. Az sem túl biztató aktivitás szempontjából, hogy gyakorlatilag 10-es szinten már jobb voltam a játékosok 65-70%-ánál asszem. Vagy szerintetek megéri teljes aktivitással, pénzt rászánva ezt a szervert vinni, mert felfele már sokkal aktívabb? Céhes csatáink gyakran vannak.



2019. febr. 15. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hébe-hóba szoktam S11-en. Amikor eszembe jut akkor pár hétig fellépek napi szinten, aztán hanyagolom, és ez újra és újra.
2019. febr. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!