Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó hentelős, farmolós, felülné...

Jó hentelős, farmolós, felülnézetes (45fok) akció mmorpg játékot tudtok?

Figyelt kérdés

Diablo 2 +++ (régi, kevés játékos)

Path of Exile --

Drakensang Online ++ (fejlesztések nem szimpatikusak, gyors fejlődés, nincs xp block, ez már nem használható játék)

Torchlight 2 ---

Diablo 3 -


(a +/- a véleményem a játékról)

több fős társaság, szóval olyan játékot keresek, amit tudnánk többen vinni, a legjobb ha csak regisztrálunk letöltjük, mint a poe és dso, aztán csak játszunk

Mindenféle ötletnek örülnénk, megnézünk minden játékot, köszönjünk mindenkinek, aki megosztja ismereteit



2019. febr. 16. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy a Path of Exile-n kívül jelenleg nincs elérhető jó arpg. Én sem szeretem, pedig próbálkoztam (600+ óra) Sokan emlegetik POE mellet a Grim Dawn-t, ami jóformán egy átskinezett Titan Quest, minden pro és kontrájával együtt, én 100 óra alatt totál kiégtem tőle, unalmas. Jelenleg én leginkább a Wolcen-t várom, csak ott annyi revamp történt a fejlesztés alatt, hogy sokszor azaz érzésem van hogy sosem készül el. :/
2019. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diablo 2 a Median Xl moddal: [link]
2019. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a wolcen szimpatikus, a dia 2 median xl-t (de persze ezt is köszönöm, neked is ment a zöld kéz) már ismertem, annyira nem volt szimpatikus, nem olyan letisztult mint a sima d2, lost ark-nál is eléggé rámentek a fegyverekre és csak úgy villog ragyog, engem irritál, ez rpg elvileg, nem WeaponPG

nem akarom elhinni, hogy nincs egy normális felülnézetes játék már csak a cod és gta nézetesek, én nem akarom forgatni a kamerát, élvezni szeretném a játékot, nem körbe nézelődni állandóan

2019. febr. 23. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van.


Ha már Diablo 2, akkor én a Hell Unleashed modját tudnám ajánlani. A core az tiszta Diablo 2, csak kapott egy rakás új itemet, új helyszíneket saját bossokkal és minden class 2-3 új skillt a meglévők mellé.


Hátránya, hogy alapjáraton multiplayer modnak szánták, egyedül elég szopó tud lenni endgame-ben. De ahogy nézem ti többen játszotok, úgyhogy nektek ez nem akadály.

2019. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Incredible of Van Helsing se rossz pl.
2020. nov. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!