Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetek ennyire béna egy...

Hogy lehetek ennyire béna egy másik játékban? (COD BO IIII PS4)

Figyelt kérdés

A WWII-ben rendszerint a top 3-ban végzek, viszont a BO-ban az utolsó két helynél előrébb nemigen végzek. A beállításuk ugyanazok, de mégis, mintha pontatlanabb lennék. A pályákat és a calssokat már elég jól ismerem, mégse jönnek az eredmények.


Ötlet?


2019. febr. 16. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Látod, én meg pont fordítva voltam: a WWII-ben voltam a legbénább (0,86 K/D) az összes CoD közül. Ha csak le kellett lőni valakit, az oké, de félpercenként haltam meg egy gránát, akna, vagy scorestreak miatt. Ehhez képest a BO4-ben valóságos félisten vagyok. :)

Próbáld végig a játékmódokat, hátha csak nem találod a ritmust! Én 90%-ban Kill Confirmed-et játszom, és szinte mindig én vagyok a meccs legjobbja. Ennek több oka is lehet: talán a legjobb játékosok nem ezt a módot tolják, a többi player nem eléggé agresszív, nem mernek nyomulni, nem szedik fel a dögcédulákat, stb. Én meg mint az őrült rohanok, belemegyek a legrázósabb szituációkba is, és gyakran győztesként jövök ki belőlük. Ha nem lennék ennyire bolond, talán 1,2 EKIA-nál jobb is lehetne a mérlegem, de nekem az a lényeg, hogy nyerjünk, és jól szórakozzam, nem pedig a kill/death arány.

TDM-ben viszont rendszeresen végzek a tabella alján (mondjuk ebben az is közrejátszhat, hogy az a játékmód tele van 2-3 fős csapatokkal, akikkel szemben szólóban nincs esélyem). Pedig lőni ugyanúgy kell ott is.

2019. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!