Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány kontrollert tettetek...

Hány kontrollert tettetek tönkre eddig a FIFA játékok miatt?

Figyelt kérdés
Én kettőt. Egy Xbox 360 kontrollert tinédzserként és egy Playstation 4 kontrollert tavaly, annak a pótlását már a saját fizetésemből oldottam meg. Annyira undorító módon tud csalni a gép hogy az néha kihoz a sodromból pedig alapvetően nyugodt ember vagyok. Nagyon szeretem a focit ezért sajnos előveszem ezeket a játékokat, pedig borzasztóan túlárazottak és a gép ellen küzdeni egy kínzással ér fel. Haverok ellen már más szerencsére, de ők nem mindig érnek rá mert szintén dolgoznak, egyiknek családja is van már.
2019. febr. 23. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem keresek annyira jól, hogy tördelhessem a kontrollereket. A gép ellen utoljára 2010 körül játszottam, azóta csak online tolom. Na, ott aztán van nehézségi fok!
2019. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 ev alatt egy billentyuzet ment tonkre a Cod4 csalok miatt.

Akkor jottem ra hogy uj billentyuzettel is ugyanannyi csalo van.

Szoval kar barmit is osszetorni, meg akkor is ha 10 kontrollert vehetnel helyette.

2019. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En eddig 3 kontrollert, 1 vezetékes xbox360ast, amit géphez használtam a vezetékét rontottam el egészen pontosan, megfogtam és lóbáltam, de nem vágtam neki semminek.. viszont ez is elég volt hogy tönkremenjen :D

A másik 2 az xbox one-os, az egyiknek az LT gombja romlott el ütés hatására..:D a másiknak szintén az LT, illetve más gondjai is lettek szegénynek

De a microsoft ingyen kicserélte mindkettőt garanciálisan, tehát no problem :D azóta azért megfogadtam hogy nem verek szét több kontrollert, legdurvább esetben az ágyamra/párnámra vágom, attól nem lesz baja :D

2019. febr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!