Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? Elakadtam a...

Jakab Norbert Áron kérdése:

Mi lehet a baj? Elakadtam a The Walking Dead nevű játékban (Telltale Games) eredeti Steames

Figyelt kérdés
Szóval,az van hogy amikor a 2.epizód végén Brenda megy fel Katjaa-val a lépcsőn akkor nekem nem ad ki olyat hogy beszélhetek vele hanem csak lelő simán. Ez bug lehet? Vagy csak kihagytam valamit? Az ajtó előtt amikor kérdezi hogy ki vagyok azt mondtam a fia vagyok(talán ez is hiba lehet,de nem hiszem)

2019. márc. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egészen addig felé kell sétálnod amíg rád nem ordít,hogy állj meg vagy ilyenek.Akkor állj meg és elvileg kell tudnod beszélni vele(lehetőleg ne fenyegesd vagy szidd).Majd feljebb sétál valamennyit és újra sétálhatsz felé majd beszéd megint.Ezt kell ismételni amíg vége nincs a jelenetnek.
2019. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam én is,de amikor rámszól,megállok akkor csak lelõ és elõrõl...
2019. márc. 5. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom :/

Nézz meg róla egy videót,bár gondolom ezt már megtetted.


De utána olvashatsz a neten is ha tudsz angolul,láttam jópár kommentet a témában. Valaki azt írta a kontroller lehet a hibás,nem tudom te min játszol.Vagy olyan is van aki azt írja,hogy nagyon lassan menj,de tényleg éppen hogy csak nyomd le a gombot 1x majd állj.


Tényleg nem tudom mi lehet,3x játszottam ki a játékot,még csak nem is eredetiben de sosem volt ezzel problémám :/

2019. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!