Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy csinálhatok új pokéstop-ot?

Hogy csinálhatok új pokéstop-ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet új pokéstopot létrehozni? Szeretnék egyet a házunk közelébe, és van is itt egy kisebb "látványosság. Előre is köszi a válaszokért.

#ház #pokestop #Pokémon GO #új létrehozása
2019. márc. 5. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerű sima játékosként sehogy.
2019. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hisz lehet, legalábbis javaslatot adni, aztán ők megcsinálják, talán. De azt nem tudom hogy kell.
2019. márc. 5. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon Pokémon GO-n keresztül jelenleg sehogy. Már néhány országban lehet, és egyre több országra terjesztik ki, de itt még nem lehet. És ha ilyen sebességgel halad, sírban leszünk, mire nálunk lehet.


Az eddigi stopok a cég másik játékából, az Ingressből kerültek bele. Ebben a játékban el kell jutni bizonyos szintig, hogy ajánlhass stopot, és azt még el kell más (még magasabb szintű) játékosoknak fogadniuk. Ekkor kerül be az Ingressbe. De még akkor sem biztos, hogy átkerül a Pokémon GO-ba, mert pl. ha túl közel van egy másik stophoz, akkor nem kerül át. Szóval erre is figyelni kell. Vannak, akik ezért játszottak ezzel a játékkal, hogy küldhessenek be stopokat, de szerintem nem éri meg az erőfeszítést.

2019. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fisica ***** válasza:
Új regisztrálóként már nem tudsz beküldeni ingressben sem, mert az új Ingress Prime még nem támogatja, a régi verzió pedig csak a régi regisztrációkkal elérhető. Keress valakit aki ingressezik a közeledben, biztos segít.
2019. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Byakko ***** válasza:
Én úgy tudom Pokemon Go-ban 40-es szintű játékos a Wayfererbe küldhet ajánlást ami ha megfelel a szabályzatnak és abban a parcellában nincs másik és elfogadja a többi játékos is bekerülhet. De van amit csak többszöri beküldésre fogadnak el.
2020. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!