Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert nem indulnak a jatékok?

Rainald kérdése:

Miert nem indulnak a jatékok?

Figyelt kérdés

Van egy gépem pár hónapja (i5-8400 2.8GHz 16 GB RAM stb) vettem azóta probaltam több jatékot is felrakni rá de a legtöbb nem indul el.

Többek közöt The Elder Scrolls Morrowind ,Oblivion ,Skyrim Assasins cread 2, revolution meg még pár játék mind stemrol telepittetem de nem indulnak el.

Ezen kivül probáltam torrentel leszedni pár jatekot de azok sem indultak el sőt még a telepitő se indult.

Van valami ötletetek mi lehet a gond?



2019. márc. 6. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elfelejtetted dekódolni a magyar nyelvű használati útmutatót, emiatt nem indul el a HSP 14 telepítése.
2019. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Le tudnád irni hogy azt hogy oldjam meg?
2019. márc. 6. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

1. mivel új a gép, azonnal felmerül a kérdés, minden új, vagy a merevlemez régi gépből van?

Ha régi gépből, újratelepítetted a windowst rajta vagy csak simán beraktad? ha utóbbi, az gond, rakd újra a teljes rendszert.

2. Az új processzorok meg videokártyák win10-et támogatnak, szóval win7, win 8 felejtős azonnal.

3. amennyiben win10-ed van és frissen lett telepítve, kézileg milyen szükséges programokat raktál fel? Videokártya driver, directX kézi telepítés, microsoft visual c++ redistribute 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015, 2018 letöltések és telepítések (minden évszám 1-1 program)? ezek az alapok, persze ezen kívül kell még más is.

4. win10 windows update-k lefutottak? Az is fontos, hogy napra kész legyen, van már pár nagyobb patch kint, amiket ha még nem töltött le a géped, akkor nem is fog elindulni a játék.

2019. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Widows 10 van rajta frissiteseket telepitetem direktx van rajta több is microsoft visual C is van rajta videokartya driver is
2019. márc. 7. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!