Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám fejleszteni...

Hogyan tudnám fejleszteni magam Fortniteban?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem, szerintem jó kis játék csak az a baj, hogy nagyon nehezen tudok nyerni. Egyszer sikerült eddig, de azt úgy hogy csak bújkáltam végjátékig. Építkezésben pedig nagyon lassú vagyok és látom hogy a legtöbb játékos pár másodperc alatt felépít egy bazi magas építményt.

Este van időm csak játszani egy-két órát max. Valami jó tanács hogy hogyan tudnék leghatekonyabban fejlődni? (PC-n tolom)



2019. márc. 7. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén nem értem, hogy Playground-dal és Creative-val a játékban még hogy lehet ilyet kérdezni. :"D ha egy éve látom ezt a kérdést akkor még oké xd


Nézz fortnite streamereket, tanulmányozd, hogy mit csinálnak, és utánozd őket. Ha akarod akkor egyből élesben, de ennyi lehetőséggel még minden kockázat nélkül is gyakorolhatod. Szerkesztésekhez meg ott vannak a creative warm up mappek, mondjuk candook-é: 5618-2963-5299


Tényleg nektek akik most kezdik sokkal jobb lehetőségetek van gyorsan fejlődni, azért van olyan rohadt sok sweat ma már a játékban :S

2019. márc. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!