Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities Skyline játékhoz meik...

Cities Skyline játékhoz meik programot használjam ha magyarosítani szeretném?

Figyelt kérdés
Van időm és úgy gondoltam megpróbálnám. Sokat olvastam már a témáról.Azt tudom hogy a játék hol tárolja a nyelvi fájlokat de azt nem tudom hogy ezeket a fájlokat mien programmal lehetne megnyitni.A segítséget előre is köszönöm és minden jó tanácsot elfogadok. Tudom hogy ez nem egyszerű de valahol el kell kezdeni ezt is. Köszönöm.

2019. márc. 9. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a meglévő magyarítás készítőivel, ők biztos tudnak segíteni. Illetve célszerű lenne nem a nulláról kezdeni, hanem a meglévőt frissíteni és hozzáigazítani a jelenlegi játékverzióhoz, meg ugye ez csak 3 DLC fordítását tartalmazza, így a hiányzóknak állj neki. Érdemes lenne kerítened legalább egy lektort magad mellé, aki átnézi, teszteli helyesírás szempontjából a lefordított anyagot.
2019. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Csak annyit írok, "meik, mien".


Szegény LY mit vétett ellened, hogy ennyire hanyagolod?

Bár ahogy látom, a vesszőket sem vitted túlzásba.

2019. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tudsz magyarul írni, akkor hogy akarod magyarítani?
2019. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Erre keress rá "Gépi Game Magyarítások". Írj rá a készítőre (oldal admin.), és segít, ha tényleg komolyan gondoltad.
2021. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!