Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a jó a cheat-elésben?

Mi a jó a cheat-elésben?

Figyelt kérdés

Most nem multiplayer-re gondolok, hanem single-le. Pl. mi értelme van egy játékban beírni az összes pálya kódot? Hogy rögtön az utolsó pályát csinálhasd? De akkor meg nem érted meg a történetet...Vagy ha elakadsz egy játékban, akkor a cheat a megoldás?

Vagy cheat-tel mi a kihívás a játékban, pl. ha nem tudnak megölni?


2010. júl. 2. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A csít a kockáknak való akik nem tudnak játszani és evel vágnak fel hogy milyen könnyű játék volt olyan hamar végig vittem (persze a csítről nincs szó). Szerintem értelme nincs a csítelésnek. De hát nincs mit tenni ez van.
2010. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért van olyan, hogy a játék felénél totál elakadsz és csinálnád tovább, de egyszerűen nem jutsz tovább.
2010. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ha béna vagy, akkor igen.

És akkor rögtön a cheat-hez kell nyúlni?

2010. júl. 3. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Cheat lényege:

Újrateszed a gépet, egy játékban már eljutottál a 2/3-áig és nem akarod újrakezdeni.

Én csak ilyenkor cheatelek

2010. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha másodjára viszed és mondjuk totál nincs kedved egy pályához.
2010. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem attól kocka valaki hogy csal és felvág hogy könnyü hanem aki egyáltalán erről beszél folyton:D és téged is mit érdekel hogy ki csal és kinem?:D
2010. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néhány bugos játéknál jól jöhetnek. Én azért játszok, hogy szórakozzak, és ha nem tudok valahol továbbjutni egy programhiba miatt, az idegesítő, nem szórakoztató. Ilyenkor jól jön. A másik lehetőség, hogy csalásokkal megnézem a lehetőségeket, pl milyen tárgyak vannak amiket érdemes lehet beszerezni, vagy milyen képességek elérhetőek. Természetesen nem így folytatom a játékot, hanem visszatöltök egy mentést.
2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tomasmann ***** válasza:
Zényleg nem sok értelme van így játszani de szerintem mégis élvezetes.Én úgy csinálom néha hogy rendesen végigviszem a játtékot csalás nélkül aztán kezdem előről pár csalással és azt csinálok amit akarok.Pl a gta san andreasban is jó volt repülni azzal a jetpack-al és rakétával lövöldözni a civileket. :D:D
2010. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én csak akk cheatelek ha már legalább 1x kivitem a jatékot.Elsőnek sztem a játék kódok nélkül az igazi, de másodszor már lehet hülyülni a cheatel.
2010. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!