Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszek egy assassin's...

Ha megveszek egy assassin's creedet DVD-ként, akkor bárhonnan megtudom venni a részhez tartozó kiegészítőket az interneten?

Figyelt kérdés

Igazából van értelme DVD-t venni? Nekem azért tetszene jobban, mert mégis csak kapok akkor valami fizikai dolgot is, fellehet dobni a polcra.

De kiegészítő bármelyik neten található jó hozzá, vagy hogyan van ez? Mármint bármelyik oldalról meg tudom hozzá venni és kompatibilis lesz? Ubisoft store, steam stb.



2019. márc. 10. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy veszel egy skin-t vagy fegyvert és hogy az mint kiegészítő jó lesz-e a játékodhoz? Feltételezem igen, hisz ugyanaz a játék, és gondolom ugyanúgy Ubisoft fiókkal menteti majd el veled a játékállást.


Bár a DVD-k felett már eljárt az idő, és semmi értelme. Minden egyes alkalommal tedd be a CD-t a gépbe, vigyázz, hogy meg ne karcolódjon.. Nincs értelme.

Ubisoft-ot vagy a Steam-et leszeded, regisztrálsz és bármi más játékot amit veszel neten a jövőben, az ott lesz a ubi/steam könyvtáradban. Az nem fog onnan eltűnni, nem veheti el tőled senki és biztonságos is.

Arra kell csak figyelni, hogy legyen 2 lépcsős bejelentkezés bekapcsolva (email-ban kapott kód is kell majd a belépéshez a jelszód mellé), illetve erős jelszót használsz, és nem kell attól félned, hogy egy ismerősöd aki tudja az email-od az belép vagy bármi. Illetve nem adod meg senkinek semmilyen belépő adataid, és akkor nem lesz gond.

Eleinte énis így voltam mint te, de rájöttem, hogy teljesen felesleges CD-t megvenni ha neten is meglehet. Sőt, ez miatt nem is szereltem a gépembe CD olvasót amikor összeraktam.

2019. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan úgy fog működni. Annyi a különbség, hogy az első telepítés a DVDről történik, így nem kell 8 GBnyi adatot letölteni a netről. Utána ugyan úgy fog viselkedni mint a digitális változat.
2019. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És Ubisoft fiókot vagy steamet ajánljátok inkább? Igazából szép fokozatosan minden ac-t kipörgetnék.
2019. márc. 10. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott vedd a játékot ahol olcsóbb. Feltételezem Ubisoft-on. De igazából teljesen mindegy, nekem a fele-fele arányban vannak a játékaim Ubi-n és Steam-en is.
2019. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott érdemesebb ahol épp le van árazva. Bár steameshez mindenféleképpen kell uplay is
2019. márc. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha steamen veszed meg, akkor ahogy indítanád a steamből azonnal feldobja neked a uplay kliensét és oda is be kell jelentkezned, szóval édes mindegy, ahol olcsóbb.
2019. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!