Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pénzbe fog kerulni a telefonos...

Frances kérdése:

Pénzbe fog kerulni a telefonos Stardew Valley?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom holnap jön ki androidra. Fizetős lesz?

2019. márc. 13. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Mivel egy az egyben át lesz portolva az eredeti játék, nem hinném, hogy ingyenes lenne. Meg azért mégis csak egy "kisebb" Indie cím mikrotranzakciók nélkül. 1000-2000 Ft közötti árra szerintem számítani lehet, de egyébként is bőven megér annyit és megérdemlik a fejlesztők.
2019. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esélye, de ha azt nézed, hogy nincs telenyomva mindenféle vedd meg ezt meg azt valós pénzért játékon belül stb. akkor bőven megér rááldozni (feltéve, hogy mobilon akarod játszani, nekem PC-n is elég volt).
2019. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kicsit sokallom az árát de megveszem!
2019. márc. 14. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szvsz minden pénzt megér az a munka amit 1 ember idáig véghez vitt ebben a játékban. Másrészt a teljes végigjátszás valahol 150-200 óra a PC-s verzióban, amit ha elosztasz akkor óránként 40-60 forintba kerülő játékról van szó. A játékélmény meg a belevitt játékórák száma visszahozza az árát simán.
2019. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!