Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet 11-est csinálni?

Hogy lehet 11-est csinálni?

Figyelt kérdés

fifa 2007 tel játszok világklasszis szinten. Szinte mindig lerántanak 11 esen belül de sose adja meg. Hogy csináljam hogy megadja????

Legendáson is majd így kell majd csinálnom???


2010. júl. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
FIFA 07-ben ez ilyen,ha hátulról buktatnak tizenhatoson belül,nem fújja be a spori a büntetőt.Tizenhatoson kívűlről ugyanezt befújja.A megoldás:nyomogasd az END gombot a biciklicselhez,így a rád tapadó játékost, le tudod rázni. Sok szerencsét!
2010. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó de én büntetőt akarok csinálni, ha lehet piros lappal.
2010. júl. 3. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Látom nem túl sok ésszel áldott meg az isten.A tizenegyest nem te csinálod, gyerek!Ha a bíró szabálytalannak látja befújja,és FIFA 07-be még nem ad lapot a tizenegyesnél.

2010. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor csessze meg a fifa 07. Azért kösz. Nem az hogy nem értem, hanem nem tudom hogy kell. De ha nem lehet akor az szar. De amugy ha én rúgom fel akkor egyből piros lapos 11-es
2010. júl. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!