Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

8 Ball Pool tippek? Videók? Tanácsok?

Valaki tudna adni pár tippet, vagy linkelni videót vagy bármi? Most eléggé kikészített a játék mert folyamatosan vesztem a meccseket még a Londont is és nem tudom már miért, tudom hogy én nem játszok olyan jól, bár eddig Jakarta-t is nyertem nem is 1x vagy csak rossz napom van, de szeretnék kicsit fejleszteni magamon/tanulni mert most kishíjján minden pénzemet elbuktam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ball, 8bp, 8 bp, billiárd, játék, szórakozás, mobil, app, alkalmazás

márc. 15. 20:43  Privát üzenet  

A válasz

Enis ezért töröltem le anno az egész játékot. Ugy felidegesítettem magam rajta, annyira pro külföldiek meg botok voltak, hogy esélytelen volt nyerni.

De ha beírod Youtube-on, onnan tudsz taktikákat nézni más profik hogy nyomják.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 18. 06:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Dragon Ball monopoly jó társasjáték? Miről szól?
Van olyan csoport facebookon vagy akarhol ahol 8 ball pool os emberek jatszanak?
Melyik a legjobb Dragon Ball-os játék ami nem online és nincs benne felesleges időhúzás? Olyan mint a budokai tenkaichi
Valaki segítene a The Conjuring House (The Dark Occult) nevű játék végigjátszásában?
Dragon ball xenoverse 1 hez van valami mod hogy az ssj szintek megmaradjanak és ne fogyasza a ki t?
Dragon ball xenoverse 2-ben hogyan lehet elérni a super sayan formát?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!