Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A postán megvett PaySafeCard-P...

A postán megvett PaySafeCard-PIN-kód maradékával mi történik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl.:Én 10 ezer Ft értékű PIN-kódot beaktiváltatok.Otthon meg veszem 8600Ft-ért a R6S Y4Pass(vagy bármit), majd 1000Ft értékben pedig Riot pontot LoL-ban, marad 400Ft, amit ugye nem tudnék sehol hasznosítani. Az attól független rajta marad az egyenlegen, vagy az aktiválástól számított 13. hónapban levonják? Sok mindent olvastam és nem tudom, hogy pontosan mi van ilyenkor.

2019. márc. 16. 19:35
 1/1 Jevenix1 válasza:
Hello. Ha letöltöd a paysafecard alkalmazástbés ott létrehozol egy myPaySafe accauntot ott hozzá tudod adni a pin-t és az egyenleg fel kerülrá és majd az accounttal tudsz máskor fizetni (ha töltesz fel még pénzt) nem pedig a pin-nel. Ez azért is jobb mert így tudsz szerezni bónuszokat (ha elég sokszor használod) és könnyebb mint beírni a pin-eket újra meg újra. Ha más kérdés is felmerült a paysafe-el kapcsolatban írj nyugottan privátba.
2020. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!