Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars Factions, érdemes-e...

Guild Wars Factions, érdemes-e megvenni A Prophecy-s nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem az lenne hogy jáccottam régebben a Guild Wars Prophecy-vel még a haverom Acc.jába ,de nekem megtetszett most a Factions és ha megveszem simán a factions-t akkor meg lesznek a régi karakterek? Tehát ugyan úgy lehetek majd elementalist ha nincs meg a prophecy csak a factions? És melyiketz érdemesebb megvenni a Factions vagy a Nigthfall-t?? Melyiknek jobb a története és az új kasztjai?
2010. júl. 3. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A karaktereid megmaradnak és igen tudsz kezdeni a Factionsba is ugyanolyan karektereket + még két fajtát.

Ezentúl kapsz még 2 character solt helyet.

Hogy melyiket érdemesebb megvenni? Hát én nekem a Factions karakterek jobban tetszenek viszont a Nightfall jobban tetszik területileg.

Ha valami kérdésed volna nyomj egy privátot.

Megvan a GW Factions,Nightfall és Eye of the North

Ám mi a neved GW -be? Csakmert kevesen vagyunk és legalabb lenne kivel dumálni ha felmegyek :)

2010. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mindkettő jó, és fut alapjáték nélkülis :D a trilógia a legjobb
2011. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!