Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan erhetnem el ezeket?...

Hogyan erhetnem el ezeket? (Metin2ben)

Figyelt kérdés

38-as ijasz nindzsa vagyok

Shinsoo birodalom es Altair szerver


Szoval az lenne a gondom ,h fel szeretnek fejlodni 40-re de nem tudom ,h csinaljam de war lovam is van.


2. sikerulne ,h a mergezett nyil skillem G-es legyen ha 40-es leszek ?(vagyis lehteseges ez ?)


3. Ha ez a 2 dolog sikerulne ,alapithatnek 1 ceht ?


4. (az utolso) Atv. gombel hol es mit oljek ?



Ertelmes valaszokat varok,elore is koszonom.


2010. júl. 3. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

megpróbálok segiteni, bár már elég régen toltam de egy kis rutinom volt, szval,

1.: legyél kitartó, és eléred a 40-et, ijászal nem olyan könyü az elején, de később majd jobb lesz, és tudtomal G-sre felvinni, ahoz könyv kell. szval az lehetséges bár 1-2 info hiányzik de m1.

2.hát ezt véletlenül beleirtam az 1.be >.<

3.alapitani alapithatsz, de én sztem inkább lépj be egy erősebbe, bár inkább nem szolok bele.

4. énnekem ha volt atv. gömböm akk metinköveket ütöttem vagy pedig fekaorkokat, bár én ijászal még csak ddmt2-n toltam :S, sima metinen harcosom (menta) volt és azzal.

2010. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2. a G -s skillek asszem min lvl esek nem tom pontosan mennyi de valahogy 50 felett

javitsatok ki ha tévedek

2010. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszi szepen


Masoknak a velemenyet is varom.


Elore is koszonom.

2010. júl. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!