Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox 360ból melyik a jobb...

Az Xbox 360ból melyik a jobb az Arcade vagy az Elite? Ti melyiket javasoljátok, hogy megvegyem? Tomi

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

elite jobb. De ne vegyél még, nemsokára kiadják a slim verziót, az sokkal jobb lesz, Wifivel, nagyobb winyóval, halkabb is lesz, kissebb is lesz, szebb is lesz. és nem lesz benne red ring of death.


ja és az ára álítólag ugyanannyi lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=wUAPla4SiI8

2010. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy ugyan annyi lesz azt nehezen hiszem el...
2010. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okéés:D De az tuti drága lesz szal most én sztem megveszem az Elitet:D de azért Thx
2010. júl. 4. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
ne legyél lúzer. várd meg a slimet. sokkal jobb lesz.
2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az elite már így is baromira túlárazott. A slim meg 40nm gyártástechnológiájú, sokkal olcsóbb az előállítása. nem lesz drágább. sőt.


De vegyél elitet. De én szóltam.

2010. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megjelent az új, és az ára ugyanannyi mint az elitenek. Azt vedd, ha még nincs. Mondjuk piros ledes hiba van benne, csupán a piros ledet vette ki belőle a microsoft. Úgyhogy ugyanúgy meghibásodhat, csak piros led helyett zöld led lesz. Érdekes megoldás XD. Az arcade-ot nem ajánlom, elég alap, amit úgyis ki kell bővíteni, úgyhogy összességében drágább lesz mint az elite.
2010. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!