Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az XBOX-ra írt Far Cry sorozat...

Kzs kérdése:

Az XBOX-ra írt Far Cry sorozatok mennyire játszhatóak controllerrel?

Figyelt kérdés
konkrétan az érdekelne, hogy a célkeresztet be kell-e állítani, vagy elég csak az ellenség irányába lőni.

2019. márc. 19. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van autó aim igen
2019. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NINCS auto aim, csak aim assist/target assist. Ugyanúgy be kell célozni az ellenfeleket, mint egérrel, csak némi rásegítéssel. Képzelj az ellenfelek köré egy láthatatlan "buborékot", ami a közelébe kerülő célkeresztet lelassítja, hogy könnyebb legyen az analóg karral becélozni. Nem létezik semmiféle "autoaim", ami odarántja a célkeresztet, és neked csak a ravaszt kell meghúzni. Ezt csak azok a PC-sek találták ki, akik életükben nem játszottak még konzolon.
2019. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Heeee bánat második
2019. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: És ez az épelméjű felnőtt emberek nyelvén mit jelent?
2019. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lètezik autoaim konzolon, snap to targetnek hívják. Az ellenfèl irányába való cèlzással rápattan a cèlkereszt az ellenfèlre.
2019. márc. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A legutóbbi válaszadó szerint - ha jól értem - elegendő az ellenség irányába céloznom, nem kell egy bizonyos ellenséget (lehetőleg a fején) eltalálnom.

Jól értem?

2019. márc. 22. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: Húsz éve játszom konzolon FPS-eket szólóban és multiban is, de soha nem láttam még ilyet. A Battlefield játékokban volt "snap to aim", de az kb. annyit csinált, hogy ha feltűnt egy ellenfél a képernyőn, arra rántotta a játékos nézőpontját (ritka idegesítő volt), nagyjából középre igazítva az enemyt, de célozni akkor is kellett a célkereszttel/célgömbbel, nem csak meghúzni a ravaszt.


Kérdező, kérlek, annak higgy (nekem), aki ténylegesen játszik ezekkel a játékokkal konzolon! A Far Cry játékokban sincs ilyen "automatán rááll, neked csak meg kell húzni a ravaszt" funkció, soha nem is volt. Muszáj neked céloznod az analóg karral, bárhogy is állítgatod a segítségeket az Options menüben.

2019. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam hogy a FarCry-ban van snap to aim, hanem hogy a mai napig vannak konzol játékok, ahol megtalálható ez a funkció.


Ennek ellenére a FarCry Primalban pl. megtalálható:

https://www.youtube.com/watch?v=_CygpMyXiU8


Emlékszem, a Red Dead Redemption első részében is megtalálható.

2019. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#9: Azon a videón semmi olyan nem látható, amit te állítasz, a Red Dead Redemption pedig nem FPS, úgyhogy nincs értelme a Far Cry-al összehasonlítani. De abbahagyom, mert láthatólag senkit sem fogok meggyőzni.
2019. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig bizony az általam linkelt videóban pont az van bemutatva, amit itt olyan erősen cáfolsz: Az ellenfél mellé, felé tartja a célkeresztet, nyom egy célzás gombot, és a célkereszt automatikusan rápattan az ellenfélre. Nézd meg újra. Ha ezután is azt mondod ilyen nincs, nem tudok mit csinálni, menj el neurológushoz, vagy a szemészetre.
2019. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!