Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a star wars...

Hogyan kell a star wars knights of the old republic (kotor) -ba beírni a cheat kódokat?

Figyelt kérdés
Azt írják más oldalakon hogyaz swkotor.ini-ben kell átírni azt hogy Enable cheats 0 - Enable cheats 1 ezt írják de nekem nincs ilyen benne. Légyszi ha valaki tud segítsen vagy mondja meg hogy hogyan csináljam meg a végén azt mikor folyamatosan jön a sok ellenség.
2010. júl. 3. 18:36
 1/2 A kérdező kommentje:
ÍRJON MÁR VALAKI!!!!!!! elnézést de már ideges vagyok mert már eljutottam oda hogy Malakot kell legyőzni de nem tudom legyőzni.
2010. júl. 4. 12:35
 2/2 McAdam1022 válasza:
Üdv. Először is az swkotor.ini fáljban a [Game Options] fül alá másold be ezt a sort: EnableCheats=1 utána nyomj egy x-et, és mentés. Menj be a játékba majd a karakter fülnél(nem muszáj de én mindig ott csinálom), nyomd le a Ctrl+Alt+7 kombinációt,és előjön egy > jel a bal felső sarokban! Remélem segítettem :)
2015. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!