Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek a Putt-Putt kisautó...

Ismeritek a Putt-Putt kisautó régi '90-es évekbeli játékait? Közületek ki hány évesen? (többi a kérdésben)

Figyelt kérdés

Közületek ki hány évesen találkozott ezzel a játéksorozattal először, milyen emlékeket hagyott a játék és melyik volt a kedvencetek?


Én először 5 évesen (1995-ben) játszottam a Putt-Putt Saves the Zoo játékkal, ugyanabban az évben a Putt-Putt Goes to the Moon-al, utána jött a Putt-Putt and Pep's Dog on a Stick (egy platformjáték, amivel fél napokat eljátszottam és még 13 évesen is szívesen vettem elő) végül jött a Putt-Putt and Pep's Balloon-O-Rama és a Fatty Bear's Birthday Surprise.


Szeretek nosztalgiázni és szívesen nosztalgiáznék azokkal, akik szintén játszottak ezekkel a játékokkal annó.


(Aki járatosabb a Humongous által gyártott többi játékban is, mint a a Freddi Fish , a Pajama Sam és a Spy Fox, és tudna róla gyerekkori élményeket mesélni, annak is nagyon hálás lennék - ugyanis az én gyerekkoromból ezek sajnos kimaradtak.)


2019. márc. 21. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemrég raktam fel a teljes Humongous kollekciót a telefonomra nosztalgiázni :) Bár én csak a Putt-Putt Joins the Parade, Goes to the Moon és a Saves the Zoo-val játszottam, de annyira megszerették velem a kalandjátékokat, hogy utána az összes komolyabb címet végigjátszottam (Monkey Island, Full Throttle, Neverhood, Broken Sword, Discworld stb.)
2019. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaaaj a Putt-Putt Saves the Zoo volt az ász! 2004-2005-ben játszottam vele, akkor voltam elsős, illetve másodikos. Az angol tanárunk játék óraként felvitt minket a gépterembe és ott játszottunk vele :D emlékszem az első alkalomra, amikor a csoport kb. 80%-a még a számítógépet se tudta bekapcsolni, nem, hogy a játékokat elindítani :D volt még pár ilyen jellegű játék, az egyiknél medvékkel kellet hasonló feladatokat megoldani. Az a halas is rajta volt a gépeken, de okyan sűrűn nem játszottunk vele, nem sok maradt meg belőle. Emlékszem, hogy volt pár nagyon ijesztő grafikájú 2d-s játék... A másik ilyen nagykedvenc a Pink Panther Pinkadelic Pursuit volt, igaz más fejlesztőtől. Még amit nyomtunk, az a Jazz JackRabbit volt, bár a második részét jobban csíptem :D
2019. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Örömmel látom, hogy rajtam kívül mások is játszottak ezzel a játékkal gyerekkorukban. :) Amúgy elírtam a kérdésben, nem a Pep's Balloon-O-Rama volt az ominózus gyerekkori játék, hanem a Putt-Putt No. 1, a Putt-Putt Joins the Parade '92-es ősjáték.

Közbe ami volt még - a Wolfeinstein, a Commander Keen, Terep 2, Dangerous Dave, Pushover (személyes nagykedvenc), Dos Mario, Kye vagy a iM1A2 Abrams stb.

2019. márc. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!