Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a TikTok/mus...

Mi a véleményetek a TikTok/musical. Ly nevű alkalmazásról?

Figyelt kérdés
Én azért nem szeretem, mert hiába van több ezer követőm, vmiért senki nem likolja a videóim. Közben amúgy kreatívak, nem csak simán tátogok bennük.

2019. márc. 24. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Lehetsz bármilyen kreatív, ez az alkalmazás nem több, mint tátogás, pofavágás meg a kezeddel való hadonászás valami zenére/szövegre. Szerinted ezt te kreatívan csinálod, mások szerint valószínűleg nem. Tipikusan egy olyan alkalmazásról van szó, ahol a nulla kreativitást úgy ünneplik, mintha az valami tehetség lenne.
2019. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem, hogy egy óvodás szintű ****ság.
2019. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Az előttem szólók nem jó irányból közelítik meg ezt a kérdést.


A kreativitásnak semmi köze az egyéni véleményekhez. Nem attól leszel kreatív, vagy sem, mert valakinek tetszik, vagy nem, amit csinálsz. Attól, hogy valamilyen cselekvés, vagy bármi más alkotás rémegyszerű még nem lesz kevésbé kreatív. Az utolsó kommentelőtől pedig azt kérdezem, hogy ha valami óvodás, vagy gyerekes szintű, máris butaság lenne?


Másoknak hadonászás, de igenis van benne koerográfia. Peresze én is tudom, hogy rémegyszerű gyakorlatok és gyerekesnek tűnik, de ha egy fiatal ebben éli ki magát, miért ne tegye? Kinek árt vele? Vagy úgy kérdezem, ez miért árt neki?


Nem értem a negatív és degradáló hozzászólásokat.

2019. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon tetszik!
2019. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az univerzum legnagyobb fas2sága
2020. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!