Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rise of the Tomb Raider...

Martontothxd kérdése:

Rise of the Tomb Raider magyarítás probléma!? -Részletesen odalent-

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem vettem meg a játékot, 2 félét töltöttem le, a sima Rise of the Tomb Raider-t, illetve a 20 years-os változatot. Az alap játék verziója: V1.0 build 668.1_64, 20 years-os változat verziója: v1.0 build 767.2_64 Próbálkoztam több fajta magyarítással, mindkét játéknál, de vagy az volt a probléma, hogy szimplán nem magyarosította be a játékot, vagy az, hogy magyarítás után sehogy sem indult, viszont kimondottan ezekhez a verziókhoz nem is találtam magyarítást. Mit tegyek? Azon is gondolkodtam, hogy valamelyiket nem lehetne-e esetleg frissíteni valami újabb verzióra és aztán magyarítani? Vagy ezekhez a verziókhoz is létezik magyarítás? Akármilyen módon bírna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném!?

Innen töltöttem le a játékot: (thepiratebay végéről törölnöm kellett a ".org"-ot, csak így engedte kiírni a linket)


-Alap játék: https://thepiratebay/torrent/15520956/Rise_of_the_Tomb_Raider_PC_Full_Game___nosTEAM__


20.Years.Celebration:

[link]



#magyarítás #Tomb Raider #Rise #Rise Of The Tomb Raider #RotTR magyarítás #Rise of The Tomb Raider magyarítás
2019. márc. 30. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Steamen kemény 10 euró a játék jelenleg 80%-os akcióval. a 20 Year Celebration kiadás, szóval az összes dlc benne van. Simán megér ennyit a játék.
2019. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok játék van amit megveszek, például PUBG, GTA5, Az olyanokat amit meg kell venni a multiplayer miatt.

De azoknak a játékoknak, melyeknek csak a storyját szeretném kijátszani, felesleges megvenni, mert a végeredmény ugyanaz lesz, csak pénzkidobás :) Ez nem azt jelenti, hogy nincs rá 3 ezer forintom, azért köszönöm a segítséget!

2019. márc. 31. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MAGYARITÁS MEGOLDÁSA! Sziasztok ha valakinek nem mükődne az 1.2-es és 1.3-as magyaritás a Rise of the tombraiderhez az azért van mert tört verzióval játszotok és az ugye nincs patchelve. A sima 1.1-es magyaritást kell felraknotok. Ezen a linken megtaláljátok. az 1.2-es verziót linkelem ide és ha legörgettek a weboldalon alul ott lesz hogy "Korábbi verziók" Na és azt a V1.01-est szedjétek le. utána a feliratozást a játékban tegyétek franciára és magyar a játék :) de ez az oldalon is le van írva.


[link]

2019. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Kipróbáltam, működik :))))
2019. jún. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!