Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multiplayer szervernyitási...

Multiplayer szervernyitási gondok (Terraria)?

Figyelt kérdés

Egy barátom és én ki akartuk próbálni a Terraria nevű játékot, amiben lehetséges multiplayer szervert nyitni, 2 módon is.


Az egyik a Steamen keresztül történik, amikor is annyi lenne a folyamat, hogy rákattint az ember lánya a "join by steam" opcióra, bepötyögi a jelszót, és voila! Azonban a csatlakozás során kettőnk közül mindig épp csak az tudott belépni, aki hostolta a szervert, a csatlakozni vágyó pedig bár bepötyögte a jelszót, a játék közölte, hogy "lost connection".


Egy pár sikertelen próbálkozás után így megpróbálkoztunk a másik módszerrel: direct server hosting. Ehhez a játék mappáján belül kellett megnyitni egy exét, ami a windows parancssorához hasonló módon jelent meg. Itt egy-két basic parancs után a szerver el is indult, és a host csatlakozni is tudott rá. Azonban a csatlakozni vágyó félnek ismételten nem volt szerencséje: bár az IP-címet, portot, és jelszót is helyesen beírtuk, a játék a connecting to server képernyőn maradt, és semmilyen mennyiségű várakozás nem változtatott ezen a tényen.


Van bármi tippetek? Az befolyásolhatja ezt az egész mindenséget, hogy én innen, Magyarországról, a barátom pedig az USÁ-ból akart csatlakozni?



2019. márc. 31. 01:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés kb egy éves de azért írok, hátha olvassa valaki. Az hogy a világ két másik felén éltek nem kéne gondot okozzon. Nálam és az egyik barátommal az volt, hogy amikor ezt az üzenetet dobta ki, akkor a felmenni kívánó játékos ( ergo nem a host) kilépett a játékból, aztán a steamen újraindította. Ezután már valamiért mindig sikerült. Nos, ennyit tudok segíteni. Aztán lehet, hogy már nem is érdekel a dolog, fél év sok idő, de ha esetleg mégis, akkor örülök, hogy segithettem. :)
2020. febr. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!