Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan működik a Paysafecard->...

Hogyan működik a Paysafecard->Steam 2019-ben?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom pár éve még nem támogatta a Steam a Paysafecardot Mo-n, de most mi a helyzet? Ha mondjuk veszek egy 5000 forintos Paysafecardot megkapom a 15€-mat? Ha valaki tudna egy kicsit is segíteni nagyon hálás lennék!

2019. márc. 31. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkapod mindenféleképpen efy blokkon, de steamen nem tudod elkölteni. Vannak kis kapuk, mint pl a G2A ahol kulcs formájába megtudod vásárolni olcsóbban mint steamen, és ezeket be tudod aktiválni steamen. Viszont vannak buktatók is mivel ott nem egy cégtől vásárlod hanem emberektől, szóval át is verhetnek, de ha +2 eurot költesz shieldre akkor egy hamis kulcs esetén visszakérheted az árát. Bár én személyszerint soha nem vásároltam ott, viszont már sok ismerősöm igen, akik kisebb összegért pl 5 eurós vagy az alatti vásárlás esetén nem vesznek soha shieldet, node ember válogatja.
2019. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!