Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X-BOX-ot vagy PS 4-et érdemes...

X-BOX-ot vagy PS 4-et érdemes venni az exkluzív játékok és a teljesítmény figyelembe vételével?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok játék jön ki PS4-re csak, viszont az XBox EA games előfizetése is igen kedvező. Van e más különbség a két játékgép között. Úgy értem valamelyikre olcsóbb esetleg a játék? stb

2019. ápr. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Itt a lényeges szempont csak az szerintem, hogy neked melyik tetszik jobban.
2019. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Vannak játékok amik csak PS4-re jelennek meg, és vannak játékok amik csak Xboxra (és PC-re is, de PS4-re nem).

Az Xboxon van EA Access és Gamepass ami valóban nagyon jó ár-érték arányban van, a Gamepass különösen jó. PS4-en PS:Now van de tudtommal (javítsatok ha tévedek) Magyarországon hivatalosan nincs, illetve mivel stream szolgáltatás, nem is nyújtja a legjobb élményt.

Mindkét gépre nagyjából ugyanannyiba kerülnek a játékok, de az Xbox Storeban mintha a leárazások nagyobbak lennének, de ezt csak tapasztalatból mondom. A legtöbbet X-re veszem mert leárazáson olcsóbb. Lehet más mást tapasztalt.

Az alap PS4 erősebb az Xbox One S-nél, az Xbox One X erősebb a PS4 Pro-nál. A különbségek mindig játékfüggőek: PS4 általánosságban valamivel jobb mint az Xbox One S, néha számottevően. A One X és a PS4 Pro között sokszor sokkal nagyobb a különbség az X javára, de az ára is borsosabb. Felhasználói vélemény alapján nagyon nehéz a döntés, mert a többség úgyis azt ajánlja, amelyiket ő szereti jobban, az meg nem jelenti azt, hogy neked is megfelelő lesz.

2019. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Csakis játékok alapján érdemes dönteni. PS-en milliószor jobbak az exklúzívok szerintem. Az EA előfizetés jó dolog lehetne, ha lennének jó EA játékok.
2019. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A második gémer egész jó infokat adott bár nem könnyítette meg a választást 😁


Mind1 köszi.

2019. ápr. 11. 21:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen itt annak akinek pcje van annak inkább ps4 az ajánlott mert a boxos játékok megjelennek pcre...kivéve amikor csak konzolra pl red dead 2 de a ps4el lehet legjobban lefedni a játékkiadásokat
2019. ápr. 11. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha csak az egyiket engedheted meg magadnak akkor egyértelmű hogy PS4.


Jobb exkluzívok, változatosabb játékok, az alap hardware is jobb.


Ha csak nincs valami Xbox exkluzív ami nélkül nem tudsz élni/haverok Xboxoznak szerintem te is azt vedd.


Nem tudom érdemes-e még megemlíteni de a PS4 törhető 5.05-ig. Ez azt jelenti hogy 2018 augusztusáig megjelent játékok 90% elérhető.

2019. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Spuki?
2019. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!