Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnám megvenni a teljes...

Hol tudnám megvenni a teljes Mass Effect trilógiát az összes DLC-vel együtt digitálisan?

Figyelt kérdés

Régóta szeretném már végigjátszani ezt a trilógiát. Szeretném minden létező extra tartalmukkal együtt megvenni őket. Lehetőleg úgy, hogy a játékok mentéseit át tudjam rakni a következő játékokba, illetve, hogy a játékokhoz készült magyarítások is működjenek ezekhez.

Hol lehet ezeket megvenni?



2019. ápr. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Origin?
2019. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Origin-en az a baj hogy nagyon túl van árazva!

Habár a játék nagyon jó és minden centet megér amit rá költ az ember! De itt más itt először ilyen origin pontokat kell venni és azokat kell beváltani a játékra!

Én a [link] oldalt ajánlom figyelmedbe! Ott ha akciós akkor lényegesebben olcsóbban hozzájutsz! Én is ott vettem meg!

2019. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

origin


nagyon jó

mai napig szeretem

2019. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!