Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó még manapság egy PS2?

Jó még manapság egy PS2?

Figyelt kérdés

Nekem PS2-m van és nagyon szeretem, most mindenki agyon ajnározza ezeket a "nextgen" konzolokat, mint az Xbox, vagy a PS3, de én elvagyok ezzel is, annyira nagy konzolos meg nem vagyok, hogy minden nap több órát játsszak, úgyhogy én nem szorulok rá.

Van még más is, akinek PS2-je van, és beéri vele?


2010. júl. 5. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak PS2-m van, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Mondjuk új játékok már nem jönnek ki rajta, de nem is baj. Elkockulgatok én a PES4-gyel, GTA San Andreasszal és stb.-vel.

Egyébként PC a legjobb. Több konzolt helyettesít. Van már PS, NG64, Gameboy, NDS és stb. emulátor is.

2010. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem PS2-m van,tökéletesen elégedett vagyok vele.Ha valahogy sikerülne beújítanom egy PS3-at,akkor se válnék meg tőle (mint ahogy az imádott,kis szürke PS1 is ott figyel a nagy tesó mellett).

Techinkailag már nem a legjobb gép (gondolj bele,már 10 éves,ami konzol-időben óriási szám!),de aki játszani akar és nem a biteket számolgatni,az szerintem együttérez velem.;)

2010. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!