Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy kérdésem a NEED FOR...

Van egy kérdésem a NEED FOR SPEED WORLD-al kapcsolatoson. Hogyan lehet szerezni BOOST-okat?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet szerezni boostokat a need for speed worldban és meg ha valaki tudja hogy meddig ingyenes kérem az is válaszoljon és nagyon szépen kérlek írjatok mert nagyon jó ez a játék csak nem tudom hogy hogy szerezhetnek boostokat.
2010. júl. 5. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom két éve írtad ki a kérdést, de azért válaszolok. :)

Ha bejelentkezel a www.world.needforspeed.com oldalon, akkor a "Get Speedboost" gombra nyomva, majd lejjebb görgetve van egy "Earn Speedboost" gomb is, klikk rá. Különböző videókat kell megnézni, kérdőíveket kitölteni (Amit személy szerint nagyon nem ajánlok, mert adathalászat is lehet!), de van, hogy csak le kell tölteni valamit meg regisztrálni. Nem jár érte olyan sok speedboost (videónként általában 5 darab...), de a letöltősért én kaptam már 136-ot is. :)

2012. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!