Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogy vélekedtek az egyes...

Ti hogy vélekedtek az egyes World of Warcraft kiegészítőkről?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvencetek? Melyik volt a legrosszabb szerintetek?

2019. ápr. 18. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vanilla WoW volt az igazi. Még a BC elején játszottam vele, aztán letettem. De láttam a többit is, nem győzött meg.
2019. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
wotlk volt a legjobb. AZ azt követő összes hulladék.
2019. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vanilla - sosem játszottam

Tbc - sosem játszottam

Wotlk - A kedvencem. Wotlk alatt kezdtem és nagyon imádtam, fejlődni is szerettem, az instákat is, a raideket is, magát a loret is nagyon imádtam, itt teljesedett ki minden amit elkezdtek a Warcraft III Frozen Throneban, ilyen jó sztorit írni egy MMORPG-hez mint Arthasé? Itt még Sylvanas is szerethető antihős volt és nem szociopata mint BFA-ban. Ja és pvpzni is szerettem.

Cataclysm - Elment. nem tetszett hogy át csinálták a zónákat, a fejlődés nevetségesen könnyű lett, de legalább 85-ön az insták és a raidek nehezek voltak, pvp tetszett (bár voltak classok amik szerintem túl erősek voltak) és lore is tetszett és a worgen akkor tették be ami a kedvenc allis fajom.

Mop - Mop alatt abba hagytam és mentem tört Wotlk szervere játszani. A lvl 90-es 5 fős insták is facerollok voltak ami nagyon nem tetszett. Dread Wastes zónában egyetlen quest sem volt amire azt mondtam volna hogy ez egy jó quest. A legtöbb class könnyebb lett mint catában voltak, kivéve a warlock ami szerintem épp hogy nehezebb lett, a lore elég ostoba fordulatot vett (igen arra gondolok hogy Garrosh megőrült). A pvp elment de azért itt sem volt épp a legjobb.

WoD - 2 hónapig toltam aztán abba is hagytam, tetszettek az új karakter modellek, és újra élveztem a fejlődést (90-ről 100-ra nagyon érdekes questek voltak). Szerintem azzal b@5zták el hogy röhejesen kevés volt a kontent. 3 raid az egész kieg. alatt? Ezt nem gondolhatták komolyan. Na és a Garrisonok sem sikerültek valami szórakoztatóra. Komolyan az volt a benyomáson ennél a kiegnél nincs lejjebb.

Legion - Nem játszottam de kérdeztem ismerősöket akik tolták meg youtube videósokat és az ő elmondásuk alapján meglepően jó volt. Ha több szabad időm lett volna elő fizettem volna. A lore megüti a wotlk lore szintjét. Volt kontent. Szerintem mondjuk az artifactok lore szempontból hülyeségek voltak. Az order hall nekem garrison 2.0-nak tűnik. Az új class a demon hunter nagyon badass.

BFA - Nem játszottam, megint csak ismerőst kérdeztem a tolja, néztem youtube videósokat és nem vagyok elragadtatva, nem fontolgatom hogy ki próbálom, a loret még jobban össze kuszálták mint pandában. Most komolyan Darkshore partjairól katapultokkal szétlőni Teldrassilt? Ez olyan mintha Stormwindet Duskwoodból lőnek szét. Emlékeztek hogy hisztizett az alli (loreban is és a játékosok is) mikor Varian király meghalt pedig nem is a Horda ölte meg hanem Gul'dan? Most meg ők megölik Rastakhant és plépofával azt mondják hogy szükséges volt? Képmutatók. Sylvanas meg morálisan szürke? Garrosh tett rossz dolgokat de a motivációival egyet tudtam érteni, de Sylvanas csak egy szociopata. Az új fajok tetszenek de elég nagy hülyeség hogy BFA contentben Legionos repukat kell többhöz exaltedre megicsálni hogy megszerezed. Az új zónák nagyon jónak tűnnek

2019. ápr. 18. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Vanilla kimaradt, a BC az valami nagyon ász volt, imádtam. Bár ha most kéne bc-n játszanom, nagyon sok új funckiót amit azóta bele raktak hiányolnék a játkból. A wotlk-t is szerettem, cata, banda kicsit lapos volt szerintem a Wod, legionnal játszottam, azokkal is jól elvoltam bár nyilván a régi kiegeket nem érte fel. A bfa sajna kimarad most, se időm se gépem hozzá hogy játsszak.
2019. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán a wotlk volt a legjobb.

Utána szerintem:

2: legion

3: bfa

4: tbc

5: panda

6: wod

7: cata


Tbc nálam nem nyerő, pedig azzal játszottam a legtöbbet, de utólag visszanèzve rohadtul nem volt olyan jó.

A legtöbb raid fos bugos volt mikor kijött.

A content nagy rèszèt alig pár ezer ember látta, a többsèg megragadt a karazhan, ssc, tk szinteken. Bt ès hyjal elèrhetetlen volt sokaknak. Sunwellről ne is beszèljünk.

Szèp dolog a nosztalgia, de ha most jönne ki az a kieg akkor talán minden idők legroszabbjának is lehetne nevezni.


Legion nekem nagyon bejött. Bfa se rossz, de gyengèbbek mint az elöző.

Panda közèpszerű volt.

Cata pedig katasztrófális.

Wod-ot nagyrèszt kihagytam, csak mások beszámolói alapján tudom megitèlni.


A vanilla meg nem kieg, hanem az alapjátèk.

2019. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# 5 Tényleg jobban tetszett panda mint cata? Ne vedd tolakodásnak de miért? :D
2019. ápr. 18. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem lehet kommentet szerkeszteni...


De lehet inkább mègis a tbc a 3. ès a bfa a 4.

Azèrt ebbe a kiegbe is sok negatív dolog van, csak mostmár nincs annyi időm játszani mint 10 èvvel ezelőtt ès sok mindent máshogy èrtèkelek.


De a többin nem változtatnèk.

2019. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A catával sok bajom volt.

Az új területek nem tetszettek. A raidek se igazán.

A 2 új faj az viszont pozitívum.

A cata alatt indult meg a lejtőn a wow játèkosszáma is. Nem vèletlen.

Nekem kb minden új raid tier kijövetelekor másik guildem volt, olyan ütemben oszlottak fel ezek az elnèptelenesedès miatt.

Így visszagondolva csupa rossz szemèlyes èlmènyem volt alatta.


A panda viszont kicsit fun volt.

Hordás vagyok, de nem èrdekelt garrosh sorsa.

A panda sztorija nem a legjobb volt, de a raidek nekem bejöttek ès az új faj ès a monk class is.

Kb minden zóna bejött nekem.

Nemtom jobban megfogalmazni.

2019. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!