Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez? A Portal című számitogé...

Mi ez? A Portal című számitogépes játékban találtam.

Figyelt kérdés

join: cjohason

password: tier3


2010. júl. 5. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hmm.. Nem tudom mi lehet. Hol/hogyan találtad?

Én is játszottam a Portallal de nem találtam iylesmit.

2010. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Néhány pályán kivan nyitva pár darab a falból.

Ott vannak ilyen titkos írások: a torta egy hazugság, stb. (angolul) - ezeket állitolag valami ismeretlen jóakaronk írja aki a falak közt bujkál.

Az egyiknél van ez.

2010. júl. 5. 15:49
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Egy titokzatos gépi hang közli velünk, hogy ez egy teszt, és meg kell csináljunk 19 pályát (chambers) ahhoz, hogy elnyerjük a "TORTÁT" (cake). A hang a játék során többször hangoztatja, hogy a tesztek végén vár a fogadás és a TORTA.


Végül, magunk mögött hagyva a 19 tesztpályát, elérkezünk egy platformon egy alagútba.Az alagút végén egy sütemény jel van. Mielőtt azonban elérnénk, a platform hirtelen balra fordul, és a lángoló kemence felé veszi az útját. Közben a robothang közli velünk, hogy a teszt véget ért és innentől nincs szükség ránk, így most meg fogunk halni egy 4000 Kelvines kemencében.


EZÉRT HAZUGSÁG A TORTA!!!


Amúgy érkezik a Portal 2 ami PS3-n lesz a legjobb és legszebb! (Ezt a Valve cég főnöke mondta)

2010. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ezt mind tudtam!

Tégyleg, ha itt tartunk nem tudsz valamit mondani a titokzatos "pasi"ról aki a falak közé titkos dolgokat ír?

Engem ez az egy dolog érdekel amit lejjebb írtam (cjohason; tier3

2010. júl. 7. 19:33
 5/22 anonim ***** válasza:

szia. találtam valamit. [link]

ez volt irva:

hehe….go to [link]


when there is the “command screen” type in LOGIN


then type in the USERNAME cjohnson so it will look like


USERNAME> CJOHNSON


then it asks for password…type in tier3


then from there on put things u find in Portal in the ADMIN> section like:


thecakeisalie


notes

2010. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

És te rájöttél, hogy mi ez?

Mert én nem...

2010. júl. 8. 01:38
 7/22 anonim ***** válasza:
igen rájöttem. :) oda van irva. menj a www.aperturescience.com ra (találos név mert a játékban itt vagy). az oldal lényegében ugy működik mint egy DOS paranccsor (még egy ötletes dolog hogy a játékban is GLaDOS volt és az oldal is GLaDOS - ott van benne szép naggyal a DOS). na először is fent beirod h LOGIN aztán kéri a felhasználónevet, beirod h CJOHNSON majd a jelszot is kéri akkor beirod h tier3. Ha jol sikerült akkor elvileg bedob a "rendszerbe", aminek a lényege az, hogy infókat tudhatsz meg. beirhatod mondjuk h thecakeisalie (meg még dolgokat a játékból). szokásos parancssori elem a HELP szóval ha begépeled akkor megkapod a parancsok listáját. pl a DIR megmutatja h mi van a jelenlegi mappában. ott van a notes.exe és az apply.exe. ha el aakarod valamelyiket inditani akkor a .exe nélkül ird be. :)
2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nekem a jelszót nem fogadja el!!!
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem sem fogadta el először. frissitsd le a lapot és ujra LOGIN. figyelj h nem CJOHASON mint ahogy a kérdésben van, hanem CJOHNSON mint a San Andreasban a Carl Johnson :D
2010. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért írtam így a kérdésben, mert a játékban is így van írva.
2010. júl. 10. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!