Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Very High vagy Ultra grafikai...

Very High vagy Ultra grafikai beállítás? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ti melyiket preferáljátok jobban számítógépes játékoknál és hogy miért, illetve számottevő e a különbség a kettő között? Láttam már sok tesztet de átlag magyar felhasználói tapasztalatok érdekelnek.

2019. ápr. 24. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

Médium beállítás megfelel, cserébe ugy allitgatom a gepet hogy a legkevesebb legyen terhelése.

2019. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,ez is egy kíméletesebb opció. Jöhetnek még válaszok.
2019. ápr. 24. 12:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira magasra tolom a beállításokat, amit elbír a gépen élvezhető fps-sel. A dizájnerek és programozók olyanra álmodták meg a látványt, amit a legmagasabb beállításokon nyújt, úgyhogy annyira megközelítem azt, amennyire bírom. A gépem nem kímélem. Az a dolga, hogy bírja.
2019. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az élsimításon kívül mindent maxra nyomok, ha már lúd, legyen kövér, 8x, 16x meg 2x élsimítás nekem szemre ugyan az.
2019. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit bír a Videókártya ... Van játékom ami alacsony grafikán 800x600 képernyőbeállítással fut el csak (45 magos processzor társaságában! azzal nincs is baj)
2019. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi csak 4 magos nem 45
2019. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha mindig mindet Ultrán játszanék akkor


1. 2 évente cserélhetnék állandóan kártyát.

2. Olyan ge....i qrva drága hardware-t kéne vennem hogy legalább 600 E -1 M közé esne. Ha ugye mondjuk 6,7,8 évig nem akarsz ezzel problémát. V SLI-s.


Így én esetemben kiegyezem a Medium beállításokkal.

És az apránként újítok kategóriával.


Ha megvan egy játék felrakhatod 5 év múlva is maxra semmi baja nem lesz. Nekem az olyan kedvenceim mint a Black Ops 1, Tomb Raider 2013, The Darkness 2, DOOM 2016, Wolfenstein The New Order...

Nem azért voltak jó játékok mert max grafikán hogy néz ki hanem a hangulatuk miatt.


Jelenleg egyébként egy G4560-t használok egy GTX 1050 Ti 4GT LP-vel és 16 GB rammal. Az én igényeimnek ez tökéletesen megfelel.

2019. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszokat!Mindenkinet ment a lájk.Rx580 8gb oc kártyát vásárolok hamarosan egy ryzen 5 2600 kíséretében illetve 16gb ddr4 3200mhz ramot. Tehát ha meg akarom kímélni az élettartamát akkor medium illetve high, ha pedig ki akarom pörgetni a maxot a kártyából akkor ultra?. A tesztek alapján amiket néztem nincs egetverő különbség ultra és very high beállítások között.
2019. ápr. 24. 17:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ha meg akarom kímélni az élettartamát akkor medium illetve high"


Nem. Totálisan minimális hatása van a terheltségnek az élettartamra. Amíg félévente kifújod a hűtőbordát sűrített levegővel és a garancia lejárta után, majd azt követően egy-két évente frissre cseréled a hűtőpasztát. Így csak akkor lesz baja a kártyának, ha gyári hibás, de ebben az esetben akkor is, ha nem terheled nagyon, karbantartani pedig mindenképp kell.


Viszont a legtöbb felhasználó még ennyire sem tartja karban. Maximum tessék-lássék módon kiporolja eladás előtt, vagy ha már nagyon zavarja a thermal throlttling, mégsem mennek tönkre.

2019. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon hasznos válasz számomra,köszönöm hogy írtál. Vettem a lényeget. Tehát ha rendesen van bánva vele akkor nem megy tropára a videókártya 1-2 év alatt ha néhány játékra adok kakaót.
2019. ápr. 24. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!