Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Humble Monthly (Humble Bundle...

Humble Monthly (Humble Bundle havi előfizetése) akkor is megkapom a játékokat, ha le mondom?

Figyelt kérdés

Hali.

HB-n előfizettem a havi előfizetésükre, és ugye itt még pár játék nincs megadva hogy mi lesz, csak a hónap végén derül ki, szóval most még úgymond nem kapom meg.

Ha lemondom most az előfizut, akkor hó végén ugyan úgy megkapom azt a pár rejtett játékot?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 26. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megveszed mondjuk az áprilisi bundle-t, aminél még nem tudni, hogy mi lesz minden tartalma, de időközben lemondod, hogy a májusit már ne vegye meg, akkor amint elérhető lesz az áprilisi többi játék, akkor azok kódjai automatikusan bekerülnek a library-ba. :)
2019. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha simán lemondod az előfizetést, akkor csak a következőket nem kapod meg, amit már kifizettél, a hozzá tartozó X játékot (ami jövő héten derül ki mi lesz) megkapod természetesen.

Egyébként én sem szeretem ezt a kötelező előfizetéses dolgot, nagyon fájna nekik ha valaki csak 1 hónapot akar fizetni akkor csak azt veszi? Nem hinném.

2019. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!