Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Apex Legends, miért játszok...

Apex Legends, miért játszok egyre rosszabbul?

Figyelt kérdés

A játékot már a megjelenése óta játszom. Az elején szinte minden meccsen 0 killem volt, viszont ahogy egyre többet játszottam sikerült feltornásznom 2-3 killre/meccs.

Ezután még többet játszottam a játékkal és csináltam egy új fiókot, tehát elölről kezdtem, újból 1-es szintről.


Ekkor körülbelül 15-20-as szintig megállás nélkül 6-8 killeim voltak meccsenként. Most ott tartok, hogy 25-ös vagyok s van kb. 150 killem. Viszont mostanában azt vettem észre, hogy kezdek visszafejlődni a játékban, megint csak 1, max 2 killem van egy meccs alatt, pedig pár napja még 8 is volt. Szerintem ugyan úgy játszom, a karakterem is ugyan az, nem tudom mi lehet a probléma.


Van a játékban olyan hogy ha már elértem egy x szintet, vagy killt, akkor erősebb, tapasztaltabb játékosokkal dob össze, vagy miért lettem rosszabb, miért nem tudok megint 8 killeket szerezni?



2019. ápr. 28. 17:16
 1/1 jukiku11 válasza:
100%
lehet az is hogy nagyobb szintűekkel dob össze de engem 5ös szinten 30-40 szinttesekkel dobott össze. az is lehet hogy kezded megunni a játékot és nem akarsz killeket annyira.
2019. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!