Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 pro konzolon miért szaggat...

Ps4 pro konzolon miért szaggat a Subnautica játék?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy ott is szaggat. Brutál sz..rul optimalizált a játék PC-n (torrentes verzió), gondolkodtam is, hogy megveszem emiatt PS4-re, de ha ott is ezt produkálja, akkor esélytelen.
2019. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyira végeredményeként nem vészes! Pl amikor felbukkanunk a víz alól akkor akad meg egy pillanatra a kép de ahol igazán gáz a Lost river egyik részén közel az idegen bázishoz! Ott az fps szám leesek kegyetlenül 30 alá!

Meg néha nem tölt be mindent a játék úgy értem hogy domborzati felületeket simán be lehet menni a textúra mögé!

De ezeket leszámítva egy baromi jó játék én nagyon élvezem és már várom a kiegészítőjét hogy megjelenjen remélem az is tartalmazni fogja a kiegészítőt!

2019. máj. 3. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"Meg néha nem tölt be mindent a játék úgy értem hogy domborzati felületeket simán be lehet menni a textúra mögé!"


Ja hát ne tudd meg, hogy hányszor kellett random roncsokból kiszöknöm időben, hogy ne fulladjak meg :D Akkor töltött be a roncs textúrája, amikor "benne" úsztam...

De amúgy tényleg jó játék, sajnos a végére kicsit eluntam.

2019. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!