Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szórakozásból ez lett a vége...

Szórakozásból ez lett a vége Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány osztálytársam már napok óta szórakozik az úgynevezett: "Charlie, Charlie itt vagy-e" idézős valamivel.. Én egészen a mai napig nem hittem el ezt a valamit.. Éppen asszem a 3. szünetben voltunk ők ott játszottak.. Én kérdeztem tőle csak 1 kérdést a többinél csak ott áltam.. A másik osztálytársam ilyedten konstatálta hogy fent magától leesett az eggyik plakát.. Az volt a furcsa hogy ilyen nagyon de nagyon ritkán szokott előfordulni de most pont ilyenkor történt meg.. Kiderült hogy csak viccelt de akkor.. A másik osztálytársam észrevette hogy a poszterre ragasztva van 2-3 kép.. Ő az eggyiket megnézte és látott rajta valamit.. Én is láttam azt a valamit.. Azután még sok "Véletlen egybeesés" történt ami ilyesztően sok volt.. Lehet hogy ezek direkt történő egybeesések? Amúgy utánna még történtek furcsa dolgok! Mit csináljunk? Azokkal akik tapasztaltak furcsa jelenségeket végezzünk démonűzést? (Mielőtt írnátok azt hogy: Nem kellet volna) Eggyetértek veletek.. Én csak ma elősször voltam velük.. Mit tegyek?

2019. máj. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ne félj, ne paráztassátok egymást. Semmi nincs, csak mivel féltek most, ezért a legapróbb dolgot is véletlen félelmetes történésnek veszitek. Ha elfelejtitek onnantól jobb lesz.

Gondolj arra, hogy naponta hányan akarják charliecharlie szellemét megidézni, szerinted osztódik, hogy mindenhol ott van? Nem hiszem, ha én szellem lennék, biztos nem jelennék meg. Szóval fel a fejjel.

2019. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már nyolc évesen sem hittem az ilyen marhaságokban. Inkább a helyesírást gyakorolnátok azokkal a ceruzákkal...
2019. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!