Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3ban hogy van ez?

Sims 3ban hogy van ez?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalaitok?

Ha sims 3ban (nem 4) több gyermek van a családban és ők felnőnek, te elkezdesz egy új háztartást, külön költözől az egyik már fiatal felnőttel és ha a többiekkel már nem játszol ők maguktól összeházasodhatnak vagy születhet gyerkekük vagy az ilyen nagyobb események csak úgy idézhetek elő ha velük is játszom?


Köszönöm a választ



2019. máj. 6. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyat már sokszor tapasztaltam, hogy egy aktív háztartásban két sim elkezd csókolózni, mikor nem én "adtam ki a parancsot", és nem is volt romantikus kapcsolatuk előtte. Szóval szerintem ilyen előfordulhat akkor is, ha nem játszol egy adott háztartással, de szerintem összeházasodás, vagy pedig a gyerek nem. :/
2019. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! ☺️
2019. máj. 6. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet az alap játékban is van de vmelyik kiegészítőben biztos van olyan a beállításokban, hogy akikkel nem játszol sim-ek ők is öregednek, összeházasodnak szülnek stb...ki/be lehet ezt a funkciót kapcsolni.
2019. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom. De nekem még sosem házasodtak vagy szültek, csak ugyanúgy öregedtek, ezért kérdeztem hogy csak nekem vagy másoknak is így van, hogy öregedni öregszenek de más fontos életesemény nincs.

Amit meg írtàl az az alapban is bent van, a “történet előrehaladása nem játszott simeknek” vagy valami ilyesmi beállítás

2019. máj. 6. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs leszabályozva nekem mindenfélét csinálnak a többi simek, volt már hogy csináltam random simeket aztán szétszórtam őket a városban, pár játékóra után már volt akik összejöttek, volt ahol gyerek született, olyan is volt aki meghalt vagy éppen elvált a házastársától, volt aki kiköltözött a házból ahová raktam, volt akinek az autója tűnt el, még olyat is láttam hogy öregember egy kisgyerekkel van egy családban (és senki mással), de hogy ez hogyan történt arra sosem jöttem rá. Jártasságaik is csiszolódtak sok esetben. Szóval elvileg bármi megtörténhet.
2019. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen ☺️
2019. máj. 7. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!